آنلاین تصویری

  1. خانه
  2. /
  3. آنلاین تصویری

من قبل از شروع قرنطینه های بیماری کرونا ، جلسات انلاین رواندرمانی را شروع کردم ؛ چرا که معتقد بودم دسترسی خیلی ها در شهرستان های کوچک به درمانگران حرفه ای مقدور نبود و سیاری نیز پس از مهاجرت نیاز به درمانگر همزبان داشتتد
نتیجه این شد که فضای مجازی و امکان جلسه های آنلاین یک هدیه بزرگ بود برای وصل شدن همه دنا به هم و یک عدالت کم نظیر تاریخی در دسترسی به امکانات بعد هم که اجبار دوران کرونا باعث شد جلسه های آنلاین بیش از پیش محبوب شود.

حالا بعد از ابن سالها به این نتیجه رسیده ام که همچنان جلسات حضوری کیفیت بالاتری دارند و تر جیح م جلسات حضوری است اما جلسات انلاین تصویری با رعایت چند نکته که عموما ار درمان جویان و همراهانم میخواهم جلسات خوب و موثری است که کمی افت کیفیت آن به ساعتی در ترافیک بودن هم می ارزد.

تراپیست آنلاین دکتر نجم آبادی - رواندرمانی آنلاین

نکات مهم در برگزاری جلسه روان درمانی یا تراپی آنلاین

برای بهینه کردن استفاده از زمان جلسه و بهبود اثر بخشی لطفا تا حد امکان نکات زیر را در نظر بگیرید.

🔹 محیطی آرام و بدور از مزاحمت ها فراهم کنید . برگزاری جلسه در جایی شلوغ و در دید دیگران مثل کافه ها مناسب نیست .

🔹لطفاً اینترنت خود را چک کنید تا با بهترین کیفیت بتوانیم با هم مکالمه کنیم. مراجعین داخل کشور ترجیحا دو اینترنت وای فای و داده سیم کارت در دسترس داشته باشید.

🔹 تماس در نرم افزار گوگل میت (google meet) خواهد بود . آن را نصب کنید. و در صورت عدم برقراری تماس با کیفیت در گوگل میت ، تماس تصویری در اسکایپ انجام خواهد شد.

🔹 قبل از شروع جلسه لطفاً ۱۰ دقیقه در تنهایی و آرامش به سر ببرید تا ذهن شما آماده ی برقراری ارتباط و ارائه و مکالمه باشد تا بتوانیم بیشترین استفاده را از زمان جلسه داشته باشیم.

🔹 برای اجرای برخی از تمرینات و تکالیف نیاز به یک صندلی دیگر وجود دارد لطفاً و حتما یک صندلی غیر از صندلی که روی آن می نشینید نیز در کنار تان داشته باشید. به همین علت بارگذاری جلسه در خودرو مناسب نیست مگر در شرایط اضطراری .

🔹 حتما از پایه برای ثابت نگه داشتن گوشی استفاده کنید و آن را در دست خود نگه ندارید زیرا حالت های بدنی شما و آرامش بدنی شما در کیفیت جلسه موثر است.

🔹نظم جلسات ، مداوم بودن و زمان ثابت در هفته برای آمادگی ناخودآگاه شما بسیار موثر است . تلاش کنید برای به نتیجه مطلوب رسیدن نظم و ساعات ثابت تراپی داشته باشید . کنسل کردن جلسه تعیین شده در روزهای قبل ایرادی ندارد ولی کنسل کردن در همان روز شامل نیمی از هزینه جلسات میشود.

🔹 در ساعت مقرر و هماهنگ شده ، به لینکی که همان زمان برای شما ارسال میشود بروید یا با شماره 09199889464 تماس تصویری برقرار کنید.